czwartek, 30 stycznia 2014

Poduszki czarno - białe

Dzisiaj tak na szybko. Tylko zdjęcia, tego co uszyłam ostatnio. Poduszki czarno - białe lub biało - czarne, jak kto woli :).
Od razu zaznaczam, że zalecane jest szybkie oglądanie zdjęć. Mnie już od tych kropek i pasków rozbolały oczy. Na żywo poduszki nie są aż tak męczące dla oczu, a nawet według mnie są "miłe dla oka" :). Przydałyby się zdjęcia na sofie, ale u mnie akurat sofa ciemny beż, więc ni jak nie pasuje.Z czymś Wam się kojarzy ten warkocz? Jak dla mnie związany jest on ze szkołą. Rysowałam taki szlaczek w zeszycie :). Ktoś z Was robił tak samo?

Pozdrawiam,
Yvonne

9 komentarzy:

 1. bardzo oryginalne i ciekawe:) hipnotyzujace wrecz:))W komplecie wyglądaja super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :). Komplet rzeczywiście daje fajny efekt :).

   Usuń
 2. Piękne!
  U mnie cała klasa rysowała takie warkocze :-) Ach, co to były za czasy!

  OdpowiedzUsuń
 3. :). Ciekawe czy teraz też dzieci ozdabiają tak zeszyty?

  OdpowiedzUsuń
 4. Taak, ja też rysowałam! (: Muszę przyznać że nigdy nie lubiłam tej techniki, ale od kiedy sama zaczęłam więcej szyć, znajduję ma blogach całkiem ładnie skomponowane patchworki. Ten na przykład mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie na razie jest tak, że raz lubię, raz nie lubię patchworku:). Jak mam napad to szyję, a potem jakiś czas nic nie robię w tej technice, aż do kolejnego napadu :).

   Usuń
  2. U mnie jeszcze żadnego napadu nie było;) Na razie jestem biernym obserwatorem cudzych dzieł. Ale mam jeden konkretny pomysł, jak mi się zbierze, to może doczeka się realizacji;)

   Usuń
 5. Prawie każdy zeszyt miałam w takie warkocze :):)

  OdpowiedzUsuń
 6. Za moich czasów w szkole również była mania na te szlaczki w zeszytach :-)

  OdpowiedzUsuń